KONUK DEFTERİ

Konuk Defteri

Benim ve sitem hakkında yorumlarınızı bu sayfadan bana ulaştırabilirsiniz.

“KONUK DEFTERİ” üzerine 38 yorum

 1. Çok değerli kardeşim Kemal bey sizi yamaktan çok büyük gurur duyuyorum sizle tanıştıktan sonra siyasete daha büyük ilgi duydum çünkü siz unutulan kişilerin sesi oldunuz engellileri topluma kazandırmak için ve onların sesi oldunuz Allah sizi ve sizin gibi insanları daim etsin inşallah bundan sonraki hayatınızda başarılar diler herzaman yanınızdayız Ender’in duygularımla saygılar canım kardeşim

 2. Bu hayatta yıllar geçse de, yeni insanlar hayatıma girse de sen hep güzel hatırlayacağım nadir insanlardansın, yerin ben de çok ayrı hep mutlu ve başarılı olursun umarım… 😊

 3. Ben de sayfana tesadufen gırdım ve yazılarını okurken cok etkılendim hepsi birbirinden icten hepsi birbirinden anlamlı … Yuregıne ve ellerine saglık.

 4. Merhabalar Kemal abi,
  Öncelikle o kadar zaman geçmesine rağmen şans eseri siteyi gördüm ve baya bi inceledim. Yazıların çok hoş ve güzel iyi bir takipçi kazandığını bilmeni isterim. Başarılarının devamını diliyorum abi selamlar..

 5. Meraba kemal bey , size bu yazıları yazdıran bir kadın var mi ? Ve bunları gerçek yaşamınızda da uyguluyormusunuz

 6. Sevgili Kemal Ateş,
  Düşüncelerinizi oluşturan anılarınızı öğrenmemiz ve sizi bu sayede tanımamız güzel…
  Ve insanları unutmaya yüz tutmuş duygulara yahut gerçeklere çekmenizde güzel…
  Ne kadar farklı oldugunuzu söyleyen insanlarda olsa emin olun ki olması gereken fakat günümüzde nadir normal insanlardan birisiniz.
  Ve Teşekkür Ediyorum sizi anlayabilmek de güzel !!
  Başarılar…

 7. Kemal Bey, sizin yazılarınızda Puaca Piapolo’da bulunan Pirus Montaniamma göleti resmini gördüm, oldukça şaşırdım. Fakat bu gölü google earth’de bulamadım. Daha doğrusu internette’de fazla bilgi bulamadım. Pirus Montaniamma göletinin hangi ülkede, hangi şehrinde bulunduğunu yazarsanız sevinirim. Bu konuda göstereceğiniz alakaya şimdiden teşekkür ederim.
  Ayduran KUZUCU

 8. Kemal Bey merhabalar biyografinizi ve yazılarınızı okudum sitenize iyi bir göz attım ve çok beğendim. Yaptıklarınızın devamını bekliyorum ve takipte olduğumu belirtmek istiyorum :).

  Bu hayatta sizden başka bir tane da KEmal Ateş yok. O yüzden gülümsemeyi unutmayın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yüzümüzün ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun..